Recenze produktů

Bezpečné stání se stojany na kola Twister

Požadavky na bezpečnost stání, pohodlnost používání a šetrnost ke kolům splňuje v dnešní době jen málo stojanů na kola. Velice často narážíme na zastaralé vratké a nízké stojany s dostatečně nezajištěnými, leckdy i popadanými jízdními koly.

Výhody elipsovitého stojanu na kola

Nové ryze české stojany na kola, vyhovující všem zmiňovaným kritériím, dostaly příznačný název Twister. Jejich pevně ukotvená elipsovitá základna, zvýšena čtyřmi nožkami, slouží nejen k lepšímu zaklesnutí umístěného kola, ale v případě úklidu umožňuje i snazší přístup pod rám stojanu. Koncepce vyvýšené základny stojanu pro kola je přínosná také z hlediska odolnosti celé konstrukce. Menší styčná plocha se zemí totiž výrazně zvyšuje životnost kovu, ze kterého je stojan na jízdní kola vyroben.
Elipsovitý tvar ocení především provozovatelé dětských hřišť či mateřských školek. Absence ostrých rohů a hran stojanů na kola Twister je z hlediska bezpečnosti našich dětí velkou výhodou.
Nerez stojan na kola
Stojan je vhodný i pro kola profesionálních jezdců - nehrozí žádné poškození
Stojan u pivovaru
Důmyslná elipsovitá konstrukce tohoto stojanu na kola, který je určen až pro 7 kol, navíc nezabírá příliš mnoho místa. Jeho délka standardně nepřekračuje 125 cm a hmotnost 10 kg.
Na zakázku je pak možno rozměr stojánku přizpůsobit, a dle přání zákazníka jej například zkrátit. Tuto úspornou úpravu jistě přivítají majitelé kaváren, hospůdek nebo obchůdků v centru města, kde je nutné zachovat dostatečný prostor pro volný průchod kolemjdoucích.

Šetrný ke kolům, pohodlný a stabilní

Tento unikátní stojan je určen pro šetrné ukládání dětských, horských krosových i silničních kol i koloběžek všech velikostí a druhů. Speciální technologie svaření kruhů zajišťuje, že pevná je pouze spodní část stojanu, kdežto vrchní zůstává pružná.
Kolo umístěné ve stojanu je zabezpečeno proti pohybu a přitom se neodírá. Díky vysokým kruhům zde nedochází k poškození kotoučových brzd či výpletů. Vyjmutí kola ze stojanu je velice snadné a pohodlné.
Stojan na kola Twister7 je nejen bezpečným stáním pro kola, chráněným proti odcizení. Je zaručena také jeho vysoká stabilita. Spolehlivě obstál při testování, v jehož průběhu byl osazen kolem se zátěží na nosiči 25 kg. Jeho univerzální charakter dokládá také fakt, že jej lze kotvit rovněž na nerovném povrchu.
Retro stojan před fabrikou

Univerzální využití s možností stylové reklamy

Vyrábí se jak z nerezu, tak i z kovu, s povrchovou úpravou žárového zinku nebo s vylepšením o komaxitový nástřik v jakémkoliv barevném odstínu dle RAL.
Stojan na kola Twister je určen pro městské mobiliáře i venkovního zařízení škol, sportovišť, nádraží. Hodí se k umístění podél chodníků, naučných stezek či cyklotras.
Ozvláštňujícím dojmem působí stojany na kola v populárním retro stylu. Tyto unikátní stojany, připomínající svým tvarem například prvorepublikové bicykly, budou ozdobou nejen historických částí měst, ale zajisté potěší také návštěvníky stylových kaváren či útulných hospůdek.
Zajímavě řešeny mohou být také stojánky na kola umístěné do škol, školek či k dětským hřištím. Jejich zpracování, inspirované oblíbenými postavami, předměty či zvířátky, jako např. šašek nebo budík, vykouzlí úsměv na tváří dětí i dospělých.
Stojánek na kola Twister je možno opatřit také reklamní plochou. Po obou bocích se v tomto případě připevní kruhový držák s reklamní cedulí o průměru 40 cm.
Stojan na kola - Puppy 18
Stojan na kola - Puppy 15
Stojan na kola - Puppy 16
Kontaktní informace
Adresa: Vladislav MORÁVEK
Jiřího z Poděbrad 558

517 24 BOROHRÁDEK

Telefon: +420 602 173 775
+420 494 381 198
E-mail: moramax@seznam.cz

Kontaktujte nás pro cenovou nabídku

Kontaktujte nás pro cenovou nabídku
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.