Recenze produktů

Pořiďte si výkonný e-shop na míru svým zákazníkům

Postavit kvalitní e-shop, který si lidé zapamatují, chce zkušenosti a hodně tvrdé práce. Musíte poznat specifika a možnosti daného oboru, produktu i konkurenčních firempřizpůsobit je očekávání a potřebám zákazníků.

Tvorba kvalitního e-shopu potřebuje vedení profesionála

On-line nakupování se neustále vyvíjí a posouvá a na tyto změny je nutné reagovat. Abyste nezaspali dobu a váš nový e-shop nezahučel do on-line černé díry, musíte si zvolit spolehlivé partnery, kteří vám s tvorbou nového internetového obchodu pomůžou.
Jedním z nich je webové studio Optimato, které na trhu působí už od roku 1999. Soustředí se na výrobu e-shopů s vysokým poměrem cena/výkon. Nové e-shopy vytváří po celé České republice, ale společnost sídlí v  Hradci Králové .

Výroba úspěšných e-shopů na míru z Hradce Králové

V Optimatu vše funguje na principu osobního kontaktu. Při úvodní projektové schůzce se řeší problematika vašeho oboru, cílové skupiny a cíle budoucího e-shopu. Samotná tvorba nového e-shopu se opírá o poznatky z této schůzky. Bez hlubšího poznání vaší činnosti a lidí, kteří se o ni zajímají, nelze sestavit fungující e-shop.

Optimato

Miroluk - referenceRodinné balení referenční profilMekko store - náhled upravenýSměr zdravíladybio-referencehelagoCMIAS referenční profil

Proč internetové obchody z Optimata fungují:

Pokud přemýšlíte nad tvorbou nového e-shopu, neváhejte a kontaktujte Optimato. Nezávazně se informujte co a jak a třeba se domluvíte na úspěšné spolupráci.
Žádné články nejsou k dispozici.